pacientska organizácia pre všetkých, ktorých sa únik moču dotýka

Vaše príbehy


Som už skoro 72 ročný starec a dnes v tejto uponáhľanej dobe už nie je bežné, aby sa zaoberali s dôchodcami,veď to vidno na každom kroku a preto ďakujem za ochotu mi pomôcť, poslať mi DVD na posilňovanie svalov panvového dna, Môj príbeh je obdobný väčšine pacientov urologických ambulancií. Navštevoval som ju každé 3.mesiace, ráno 5.00-až 5.30, keď som bol 5-7 v poradí tak to bolo fajn. Odsedel som si 2-3 niekedy i 4 hodinky a vyšetrenie trvalo 3-5 minút. Niekedy ma namazali vazelínou, odovzdal som sestričke moč,ktorý som si doniesol.

Záver - dostal som recept a je to v poriadku pán inžinier. A tak to išlo 17 rokov. Moja krstná dcérka, vybavila svojmu otcovi návštevu u urológa v inom mieste a v podstate ho tam donútila ísť. Mal problém s močením. Pochvaľoval si prístup vyšetrenia mladého lekára, tak mi vybavili vyšetrenie tiež. Musím potvrdiť že, tak som ešte vyšetrený na prostatu nebol. Ľudský odborný lekársky prístup, odobral mi krv a za týždeň mi oznámil, že výsledky nie sú najlepšie a navrhol mi urobiť biopsiu, s ktorou som súhlasil. O dva týždne som vedel výsledok. Bol veľmi zlý.

Objavili tam rakovinu, nebolo mi najlepšie, keď som sa to dozvedel. Lekár mi vysvetlil celý problém opísal všetky varianty, Rozhodol som sa o tú najradikálnejšiu - a to operáciu. Vykonal som všetky vyšetrenia a v septembri som bol v nemocnici, kde som postúpil operáciu. Bola úspešná a po mesiaci som sa dozvedel od pána primára, že všetko bolo úspešne vybrané.Prístup v nemocnici celého oddelenia vynikajúci, výborný kolektív a lekári odborníci. To je celý môj príbeh. V súčasnosti mám a používam gumené gate a mám únik moču. Pomalinky sa to zlepšuje, snažím sa cvičiť,ale neviem či to robím dobre. Preto som Vám požiadal mailom o pomoc.Ďakujem za váš prístup.